Producenci
Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P14s G4 21K5000KPB W11Pro 7840U/32GB/1TB/AMD Radeon/14.0 OLED/Villi Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
Najlżejsza mobilna stacja robocza Lenovo
- Mobilna stacja robocza o przekątnej 14 cali z technologią Intel vPro i procesorami Intel Core 13. generacji
- Opcjonalna dedykowana karta graficzna NVIDIA RTX oraz różne warianty wyświetlaczy
- Certyfikaty ISV z superszybką pamięcią operacyjną i masową dla bezproblemowych obciążeń
- W pełni wciągające wrażenia wideo dzięki opcjonalnej kamerze 5MP RGB + na podczerwień (IR)
- Legendarna niezawodność MIL-SPEC i bezpieczeństwo ThinkShield
- Idealna dla nowoczesnych, mobilnych profesjonalistów, nauczycieli i studentów
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | ThinkPad P14s Gen 4 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 PRO 7840U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon 780M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7500 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 52.5 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17.9 mm |
| Szerokość | 317.7 mm |
| Głębokość | 226.9 mm |
| Waga | 1.34 kg |