Producenci
Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P14s G5 21ME000SPB W11Pro 8840HS//32GB/1TB/AMD Radeon/14 cali/OLED/Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
Dane techniczne
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | ThinkPad P14s Gen 5 (AMD) |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 PRO 8840HS |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon 780M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 96 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | PC |
| Materiał obudowy | PCC |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 52.5 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17.7 mm |
| Szerokość | 315.9 mm |
| Głębokość | 223.7 mm |
| Waga | 1.31 kg |