Producenci
Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16 G2 21FA000FPB W11Pro i7-13700HX/32GB/1TB/RTXA2000 8GB/16.0 WQXGA/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkPad P16 Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 24 |
| Cache L3 | 30 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700HX |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 192 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | PPS |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 94 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 30.23 mm |
| Szerokość | 364 mm |
| Głębokość | 266 mm |
| Waga | 2.95 kg |