Producenci
Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16 G2 21FA004SPB W11Pro i7-14700HX/32GB/1TB/RTXA2000 8GB/16.0 WQXGA/Strom Grey/3YRS CI + CO2 Offset
Opis
ThinkPad P16 Gen 2 (16, Intel)
- Przenośna moc i wydajność
- Wydajna mobilna stacja robocza i mobilny komputer stacjonarny w jednym
- Warianty dedykowanych kart graficznych NVIDIA RTX i Intel Arc
- Superszybka pamięć operacyjna i masowa oraz doskonałe opcje Wi-Fi
- Legendarna niezawodność MIL-SPEC, certyfikaty ISV i bezpieczeństwo zapewniane przez ThinkShield
- Wykonane z komponentów pochodzących z recyklingu, opakowanie niezawierające plastiku
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | ThinkPad P16 Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5.5 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 28 |
| Cache L3 | 33 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7 processor 14700HX |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 192 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 94 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 30.23 mm |
| Szerokość | 364 mm |
| Głębokość | 266 mm |
| Waga | 2.95 kg |