Producenci
Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16s G2 21HK000WPB W11Pro i7-1360P/32GB/1TB/RTXA500 4GB/16.0 WQUXGA OLED/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
Lenovo ThinkPad P16s Gen 2 to nowoczesny laptop biznesowy łączący wydajność, mobilność i niezawodność. Zasilany przez najnowsze procesory, oferuje imponującą moc obliczeniową i efektywność energetyczną. Dzięki lekkiemu i kompaktowemu designowi, jest idealnym towarzyszem dla osób podróżujących.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | ThinkPad P16s Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1360P |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A500 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7500 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 52.5 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 21.1 mm |
| Szerokość | 361.9 mm |
| Głębokość | 255.5 mm |
| Waga | 1.7 kg |