Producenci
Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16v G1 21FC000FPB W11Pro i7-13700H/32GB/1TB/RTXA1000 6GB/16 cali WUXGA/Thunder Black/3YRS Premier Support + CO2 Offse
Opis
Dane techniczne
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | ThinkPad P16v Gen 1 (Intel) |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 800 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A1000 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał obudowy | PC |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 24.66 mm |
| Szerokość | 365 mm |
| Głębokość | 262 mm |
| Waga | 2.2 kg |