Producenci
Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16v G2 21KX001MPB W11Pro Ultra 7165H/32GB/1TB/RTX2000 Ada 8GB/16.0 WUXGA/vPro/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
Zaprojektowana dla innowatorów i profesjonalistów, 16-calowa mobilna stacja robocza ThinkPad P16v Gen 2 oferuje moc procesorów Intel Core Ultra z technologią Intel vPro i zintegrowaną jednostką przetwarzania neuro (NPU) z obsługą AI, dzięki czemu możesz robić wszystko, co chcesz. Co więcej oferuje alternatywy dla systemów operacyjnych, obejmujące wydajność, wszechstronność, mobilność i przystępność cenową.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | ThinkPad P16v Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 22 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 165H |
| Intel vPro | Enterprise |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 96 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | PC |
| Materiał obudowy | ABS |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 24.66 mm |
| Szerokość | 365 mm |
| Głębokość | 262 mm |
| Waga | 2.22 kg |