Producenci
Lenovo Moduł ThinStation Fibocom L860-GL-16 XMM7560 CAT16 4G PCIE M.2 3042 WWAN
Opis
ThinkPad Fibocom L860-GL-16 XMM7560 CAT16 4G PCIE M.2 3042 Moduł WWAN to moduł komunikacji bezprzewodowej z różnorodnością odbioru. Pomaga zapewnić łączność danych i sieć z interfejsem PCIe Gen2 M.2. Dzięki szybkości łącza downlink do 1 Gb/s i szybkości łącza uplink do 150 Mb/s, moduł 4G LTE CAT16 WWAN zwiększa niezawodność i dostępność sieci ThinkPad oraz stanowi doskonałe rozwiązanie komórkowe dla podróżnych, które pozwala zachować mobilność podczas korzystania z urządzeń PC.
Dane techniczne
| Interfejs | M.2 |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 2,3 x 42 x 30 mm |
| Waga | 6.2 g |