Producenci
Lenovo Moduł ThinkPad Fibocom L860-GL-16 4G LTE CAT16 M.2 WWAN do urządzenia T16/P16s (Intel i AMD)
Opis
Dane techniczne
| Interfejs | M.2 |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 3600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Pasuje do | ThinkPad T16/P16s |
| Wymiary | 30 x 42 x 23 mm |
| Waga | 6.2 g |