Producenci
Lenovo Moduł ThinkPad Quectel EM061K-GL LTE-A CAT6 M.2 WWAN 4XC1Q24438
Opis
Moduł ThinkPad Quectel EM061K-GL LTE-A CAT6 M.2 WWAN to zaawansowany moduł LTE kategorii 6. Moduł ten obsługuje teoretyczną szczytową prędkość transmisji danych wynoszącą 300 Mb/s w łączu pobierającym i teoretyczną szczytową szybkość transmisji danych wynoszącą 50 Mb/s w łączu wysyłającym. Zaprojektowany w formacie M.2, moduł ułatwia migrację klientów pomiędzy różnymi modułami. Ponadto zapewnia szybsze, dokładniejsze i bardziej niezawodne możliwości pozycjonowania.
- Moduł LTE-A CAT6 w formacie M.2
- Wbudowany eSIM (opcjonalnie), DSSA
- Ogólnoświatowy zasięg LTE-A i UMTS/HSPA+
- Interfejs USB 2.0
Dane techniczne
| Interfejs | M.2 |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 300 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 MB/s |
| Karta SIM | eSIM |
| Antena | Wewnętrzna |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wymiary | 30 x 42 x 2.3 mm |
| Waga | 6.2 g |