Producenci
Lenovo Monitor 14 ThinkVision M14 WLED LCD 61DDUAT6EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision M14 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 309.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 173.99 mm |
| Plamka matrycy | 0.1611 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Pobór mocy | 6 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 209.03 mm |
| Szerokość | 323.37 mm |
| Głębokość | 96.54 mm |
| Waga z podstawą | 0.57 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 years Advanced Exchange Warranty |