Producenci
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkCentre Tiny-In-One 22 Gen 5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 267.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.1 mm |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13.4 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 512.3 mm |
| Szerokość | 489.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 207.6 mm |
| Waga z podstawą | 5.5 kg |