Producenci
Lenovo Monitor 23.0 ThinkVision T23i-30 WLED LCD 63B2MAT6EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision T23i-30 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 286.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 509.1 mm |
| Plamka matrycy | 0.265 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 493.8 mm |
| Szerokość | 522 mm |
| Głębokość z podstawą | 199.7 mm |
| Waga z podstawą | 5.2 kg |