Producenci
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24Gen4 WLED 11GEPAT1EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkCentre TIO24Gen4 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 539.8 mm |
| Szerokość | 596.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 230.4 mm |
| Waga z podstawą | 6.66 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 years Advanced Exchange Warranty |