Producenci
Lenovo Monitor 23.8 ThinkVision E24-28 LCD 62B6MAT3EU
Opis
Monitor Lenovo ThinkVision E24-28
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | E24-28 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 326.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 462.5 mm |
| Szerokość | 541.8 mm |
| Głębokość | 41.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 178.6 mm |
| Waga | 3.1 kg |
| Waga z podstawą | 4.8 kg |