Producenci
Lenovo Monitor 24 ThinkVision T24d 61B4MAT1EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision T24d |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 7 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 497.4 mm |
| Szerokość | 533.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 260.4 mm |
| Waga z podstawą | 5.63 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 years Advanced Exchange Warranty |