Producenci
Lenovo Monitor 24.5 cala ThinkVision P25i-30 FHD 63F4MAT1EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision P25i-30 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 302.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.2802 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12.5 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 356.8 mm |
| Wysokość (maks.) | 511.8 mm |
| Szerokość | 557.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 199.7 mm |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |