Producenci
Lenovo Monitor 25.0 ThinkVision T25d-10 WLED LCD 61DBMAT1EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision T25d-10 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 25'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 338.76 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 533.45 mm |
| Plamka matrycy | 0.2789 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 399.5 mm |
| Szerokość | 548.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 260.4 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 years Advanced Exchange Warranty |