Producenci
Lenovo Monitor 27 cali ThinkVision T27h-30 63A3GAT1EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | T27h-30 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Eyesafe Display |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 148 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 545.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 390.4 mm |
| Szerokość | 613.6 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Głębokość z podstawą | 204.5 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Waga z podstawą | 6.9 kg |