Producenci
Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27q-20 WLED LCD 62D0GAT1EU
Opis
ThinkVision E27q-20 jest wyposażony w panel QHD o rozdzielczości 99% sRGB, zbudowany ergonomicznie i jest inteligentnym wyborem, który jest w zasięgu większości małych firm i niezależnych twórców, takich jak fotografowie i projektanci.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision E27q-20 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 40 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 419 mm |
| Szerokość | 613.6 mm |
| Głębokość | 46.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Waga z podstawą | 6.6 kg |