Producenci
Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision T27q-20 WLED LCD 61EDGAT2EU
Opis
Monitor LENOVO ThinkVision T27q-20
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision T27q-20 61EDGAT2EU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 4 s |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 564.4 mm |
| Szerokość | 613.8 mm |
| Głębokość | 46.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 208 mm |
| Waga | 4.93 kg |
| Waga z podstawą | 7.44 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 years Advanced Exchange Warranty |