Producenci
Lenovo Monitor 29.0 ThinkVision E29w-20 WLED LCD 62CEGAT3EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision E29w-20 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 29" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 283.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 672.8 mm |
| Plamka matrycy | 0.2628 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1080 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 320 mm |
| Wysokość z podstawą | 331.1 mm |
| Szerokość | 688.4 mm |
| Głębokość | 47.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Waga z podstawą | 6.6 kg |