Producenci
Lenovo Monitor 34 cale ThinkVision T34w-30 WLED LCD 63D4GAT1EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision T34w-30 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 792.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.232 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 569.3 mm |
| Szerokość | 808.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 231.6 mm |
| Waga z podstawą | 9.5 kg |