Producenci
Lenovo Monitor 39.7 cala ThinkVision P40w-20 Ultra-Wide Curved LCD 62C1GAT6EU
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ThinkVision P40w-20 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 39.7'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 414.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 942.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.1815 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 2160 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x Thunderbolt 4 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Pobór mocy | 250 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 428.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 641.2 mm |
| Szerokość | 947.6 mm |
| Głębokość | 100.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 279.4 mm |
| Waga | 9.9 kg |
| Waga z podstawą | 14.6 kg |