Producenci
Lenovo Monitor ThinkVision P27h-30 27 cali 63A1GAT1EU
Opis
Lenovo ThinkVision P27h-30 to idealny monitor dla osób wielozadaniowych oraz takich, dla których liczy się wysoka wydajność. Wyświetlacz QHD IPS o przekątnej 27" i rozdzielczości 2560 x 1440 zapewnia ostry i precyzyjny obraz w szerokim zakresie kątów widzenia. Elegancki, duży ekran z ramkami NearEdgeless z 4 stron zapewnia doskonały współczynnik kontrastu. Co więcej, monitor obsługuje też format HDR10, co dodatkowo poprawia jakość obrazu. Funkcje takie jak technologia naturalnej niskiej emisji światła niebieskiego oraz w pełni regulowana podstawka zapewniają elastyczne możliwości w zakresie ergonomii, redukują zmęczenie podczas użytkowania monitora oraz oferują lepszy obraz z bardziej wyrazistymi kolorami.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | P27h-30 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 180 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 353.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 380.3 mm |
| Wysokość (maks.) | 535.3 mm |
| Szerokość | 611.9 mm |
| Głębokość | 48 mm |
| Głębokość z podstawą | 204.5 mm |
| Waga | 4.9 kg |
| Waga z podstawą | 7 kg |