Producenci
Lenovo Mysz ThinkPad X1 Presenter 4Y50U45359
Opis
Bezprzewodowa (radiowa) mysz firmy Lenovo wraz ze wskaźnikiem laserowym zaprojektowana specjalnie dla notebooków Lenovo. Wskaźnik laserowy działa do odległości 10 m. W dowolnej chwili może się stać pełnoprawną myszą.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Model | ThinkPad X1 Presenter |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie | Kabel ładujący (0,5 m) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 111 x 57 x 14 mm |
| Waga | 65 g |
| Pozostałe parametry | Czas ładowania baterii do pełna 1.5 godziny |