Producenci
Lenovo Mysz bezprzewodowa Go Multi Device 4Y51C21217
Opis
Mysz bezprzewodowa do wielu urządzeń Lenovo Go
Zaprojektowana jako jedyna mysz, jakiej potrzebujesz. Bezprzewodową mysz Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse można sparować z trzema urządzeniami i bez wysiłku przełączać między nimi jednym naciśnięciem przycisku. Może być używana na prawie każdej powierzchni i rzadko kiedy wyczerpuje się bateria.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Model | Go Wireless Multi-Device |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | Kabel ładujący USB-A do USB-C (0,5 m) |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 101 x 59 x 34 mm |
| Waga | 75 g |
| Pozostałe parametry |
|