Producenci
Lenovo Mysz bezprzewodowa ThinkPad Essential Wireless Mouse 4X30M56887
Opis
Ta elegancka i stylowa pełnowymiarowa mysz oferuje wyjątkową jakość w nowoczesnym rozwiązaniu bezprzewodowym. Kompaktowa oburęczna mysz zapewnia doskonałą mobilność i doskonałą ergonomię. Z łatwością wykonuj zadania, korzystając z precyzyjnego czujnika optycznego 1200 DPI. Podłącz kompatybilne urządzenia Lenovo za pomocą tylko jednego nanoodbiornika.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Model | ThinkPad Essential Wireless |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 106 x 33 x 61 mm |
| Waga | 0.06 kg |
| Pozostałe parametry |
|