Producenci
Lenovo Notebook ThinkPad E16 G2 21MA002RPB W11Pro Ultra 7 155H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Graphite Black/3YRS OnSite + 1YR Premier Support
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkPad E16 Gen 2 (Intel) |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 22 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 155H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-C (z power delivery - działa ze stacją dokującą) |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.85 mm |
| Szerokość | 356.1 mm |
| Głębokość | 247.7 mm |
| Waga | 1.81 kg |