Producenci
Lenovo Notebook ThinkPad P1 G6 21FV000HPB W11Pro i7-13800H/32GB/1TB/RTX3500 12GB/16.0 WQUXGA/Touch/3YRS Premier Support
Opis
- Niesamowita moc, oszałamiające efekty wizualne
- Wydajna, 16-calowa mobilna stacja robocza z certyfikatami ISV
- Intel vPro z procesorami Intel Core 13. generacji
- Opcjonalna profesjonalna, dedykowana karta graficzna NVIDIA
- Warianty wyświetlaczy obejmujące fabrycznie skalibrowany ekran dotykowy OLED
- Ulepszona konstrukcja chłodzenia ciekłym metalem w celu zwiększenia wydajności
- Kamera o wysokiej rozdzielczości z przesłoną zapewniającą prywatność i możliwością wykrywania obecności człowieka
- Niezawodność standardu MIL-SPEC i bezpieczeństwo ThinkShield
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkPad P1 Gen 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13800H |
| Intel vPro | Enterprise |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 3050 Ada |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 96 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17.3 mm |
| Szerokość | 359.5 mm |
| Głębokość | 253.8 mm |
| Waga | 1.78 kg |