Producenci
Lenovo Plecak na laptopa 15,6 B210 czarny 4X40T84059
Opis
Plecak na laptopa 15,6 B210 czarny 4X40T84059
Kompaktowy plecak Lenovo 15,6" na laptopa jest idealny do pracy i do szkoły. Jest wykonany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej z przędzy śnieżnej. Ma opływowy kształt z wyściełanym wnętrzem, które chroni notebooki i ważne przedmioty. Przednia kieszeń z szybkim dostępem zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania. Tylny panel zapewnia wygodę przez cały dzień.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 455 x 340 x 150 mm |
| Waga | 453 g |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 15.6" |