Producenci
Lenovo Power Bank Go USB-C Laptop 20000 mAh - 40ALLG2WWW
Opis
Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank (20000 mAh) to przełomowe rozwiązanie dla pracowników zdalnych, którzy potrzebują dostępu do dużego zapasu energii dla swoich laptopów i urządzeń USB-C, aby osiągnąć szczytową produktywność. Dzięki ogromnej pojemności 20 000 mAh można szybko naładować wiele urządzeń, nawet podczas ładowania powerbanku.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 65 A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 23 x 72 x 170 mm |
| Waga | 390 g |