Producenci
Lenovo Serwer ST50v3 E-2414 16GB 2x960GB 7DF3A010EA
Opis
Lenovo ThinkSystem ST50 V3 to ekonomiczny serwer wieżowy z jednym gniazdem procesora, który może być również zamontowany w szafie rackowej jako serwer typu rack. Jest idealny dla małych i średnich firm, zdalnych biur, oddziałów, sektora bankowego oraz publicznego. Serwer obsługuje nowe procesory Intel Xeon z serii E-2400, wcześniej znane pod nazwą kodową Raptor Lake.
Dane techniczne
| Model | ThinkSystem ST50 V3 |
| Chipset | Intel Rocket Lake PCH-S, C266 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | E-2414 |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2414 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 4400 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kontroler dysków | Software |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 3 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 2 TB |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 370 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 315 mm |
| Waga | 11.96 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Kolor | Czarny |