Producenci
Lenovo Serwer ThinkSystem ST45v3 AMD EPYC 4124P 7DH5A007EA
Opis
Serwer wieżowy jednogniazdowy Lenovo ThinkSystem ST45 V3 to podstawowy serwer idealny dla małych firm, biur domowych, handlu detalicznego, instytucji edukacyjnych oraz oddziałów firm. Serwer oparty jest na procesorze AMD EPYC z serii 4004.
Dane techniczne
| Model | ThinkSystem ST45 v3 |
| Chipset | AMD PROM21 Chipset: PRO-665 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | AMD Epyc |
| Model procesora | 4124P |
| Taktowanie procesora | 3.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD EPYC 4124P |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 5200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | 1x 1GbE Embedded (Realtek RTL8111FP) |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Onboard 6 Gb SATA controller, supporting AHCI mode |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 2 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 1920 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 376 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 316 mm |
| Waga | 8.56 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Kolor | Czarny |