Producenci
Lenovo Słuchawki ThinkPad X1 Active Noise HeadPhone 4XD0U47635
Opis
Osiągnij niezakłóconą ostrość w dowolnym momencie dzięki aktywnej technologii redukcji szumów, która inteligentnie odzwierciedla i wycisza hałasy i zakłócenia wokół ciebie. Czas pracy akumulatora wynosi około 14 godzin odtwarzania (ANC wyłączone) po pełnym naładowaniu przy połączeniu Bluetooth. Dzięki szybkiemu ładowaniu 15 minut ładowania zapewnia do 2 godzin odtwarzania. Alternatywnie, korzystając z dołączonego kabla 1,3 m, możesz jednocześnie używać słuchawek podczas ładowania bez żadnych zakłóceń. Wielowarstwowe nauszniki z piankowej skóry z pamięcią są wygodne na długi czas. Podłącz i zsynchronizuj jednocześnie z notebookiem i telefonem komórkowym za pośrednictwem podwójnej łączności Bluetooth. Nigdy nie przegap żadnego połączenia i ciesz się muzyką w tym samym czasie.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 111 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 214 g |