Producenci
Lenovo Słuchawki douszne Go USB-C Anc 4XD1C99220
Opis
Słuchawki douszne Lenovo Go USB-C ANC zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu czystego głosu i utrzymaniu produktywności w podróży. Te słuchawki nie tylko zapewniają doskonały dźwięk, ale są również wyposażone w 3 mikrofony, które zapewniają czysty głos podczas rozmów. Lekkie, przenośne i doskonale wygodne słuchawki douszne Lenovo Go USB-C ANC oferują również wielofunkcyjny moduł sterujący, który ułatwia obsługę.
- Certyfikat Microsoft TEAM
- Zaawansowana aktywna redukcja szumów i rozmowa
- Wbudowany oddzielny mikrofon dla lepszego odbioru głosu
- Wielofunkcyjna skrzynka kontrolna zaprojektowana z myślą o łatwej obsłudze
- Dźwięk cyfrowy USB-C
- Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca długotrwały komfort
- Wskaźniki nie przeszkadzać na słuchawkach
- Obsługiwane Lenovo Go Central (oprogramowanie)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10 kHz |
| Czułość | 3 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 22 g |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9.1 x 4.5 x 10.2 cm |