Producenci
Lenovo Słuchawki douszne przewodowe USB-C 4XD1J77351
Opis
Słuchawki douszne przewodowe USB-C 4XD1J77351
Przewodowe słuchawki douszne Lenovo USB-C zapewniają to, co najlepsze, dzięki cyfrowej technologii audio. W połączeniu z wysokiej jakości przetwornikami głośnikowymi 9 mm i wbudowanym mikrofonem klasy korporacyjnej stanowią idealne rozwiązanie dla zapracowanych profesjonalistów, którzy potrzebują wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, których mogą używać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu USB-C.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 25 x 56 x 122 mm |