Producenci
Lenovo Słuchawki gamingowe mikrofon HU85
Opis
Słuchawki gamingowe Lenovo HU85
Zanurz się w gamingowym brzmieniu!
Słuchawki Lenovo HU85 sprawią, że każda rozgrywka będzie istną ucztą dla uszu. Niezwykle czysty dźwięk jest zdecydowanym atutem, szczególnie gdy gra wymaga skupienia, a rozmowy z towarzyszami odgrywają również ważną rolę. Wbudowany, czuły mikrofon umożliwi Ci czyste komunikowanie się z pozostałymi graczami. Natomiast boczne podświetlenie RGB, które zmienia się płynnie pomiędzy siedmioma kolorami, nada wyjątkowego designu i sprawi, że poczujesz się jak zwycięzca.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 521 g |
| Akcesoria w zestawie |
|