Producenci
Lenovo Słuchawki nauszne bluetooth HD200 Czerwone
Opis
Słuchawki nauszne Lenovo HD200
Słuchaj ulubionych utworów za pomocą słuchawek nausznych Lenovo HD200!
Zapewniają one doskonałą jakość dźwięku 4D, który sprawi, że poczujesz się jak na sali koncertowej. Ich ogromnym atutem jest różnorodność użytkowania, ponieważ możesz z nich korzystać zarówno jak ze słuchawek bezprzewodowych, jak i przewodowych. Wytrzymała bateria o pojemności 500 mAh umożliwia słuchanie muzyki przez 20h! Ich ładowanie zajmuje raptem 1.5h. Jeśli jednak wolisz podłączyć się kablem mini Jack do laptopa lub smartfona, słuchawki również spełnią swoją funkcję idealnie. Ponadto, ich składana konstrukcja sprawia, że nadają się one idealnie również w podróż, ponieważ nie zajmują dużo miejsca.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 521 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|