Producenci
Lenovo Stacja dokujaca ThinkPad Thunderbolt 4 Dock - 40B00300EU (następca 40ANY230EU)
Opis
Stacja dokująca ThinkPad Thunderbolt 4
- Uniwersalna stacja dokująca Thunderbolt 4 klasy korporacyjnej: ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock zapewnia niezawodne i spójne, wiodące w branży połączenie wideo, danych i zasilania w mieszanym środowisku komputerów PC z systemem Windows. Maksymalizuj swoją produktywność: poszerz swoje horyzonty dzięki wszechstronnej obsłudze wyświetlaczy 8K lub obsłudze wielu wyświetlaczy 4K, cichym aktualizacjom oprogramowania układowego, obsłudze VPro/AMT i przesyłaniu danych z szybkością błyskawicy 40 Gb/s. ThinkPad Universal Thunderbolt 4 jest przyszłościowy i w pełni naładowany, aby podnieść produktywność, wydajność i kreatywność na szczyt.
Najważniejsze
- funkcjeDock ThinkPad Universal Thunderbolt 4 obsługuje do 100 W PD, obsługę pojedynczego wyświetlacza 8K przy 30 Hz lub do 4 4K przy 60 Hz, ciche aktualizacje oprogramowania układowego, obsługę vPro/AMT Pass through i szybkości przesyłania danych do 40 Gb/s (w zależności od systemu hosta i urządzenia peryferyjnego możliwości przetwarzania, atrybuty plików oraz inne czynniki konfiguracji i środowiska operacyjnego)
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x D-Sub |
| Porty we/wy | 2 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 4 x USB 3.1 Type C |
| Dokowanie | Tak |
| Pasuje do | P1 G4-20Y3 - P1 Gen 4
P1 G4-20Y4 - P1 Gen 4
P15 G2-20YQ - P15 Gen 2
P15 G2-20YR - P15 Gen 2
P15v G2-21A9 P15v Gen 2
P15v G2-21AA P15v Gen 2
P17 G2-20YU - P17 Gen 2
P17 G2-20YV - P17 Gen 2
T15p G2-21A7 T15p drugiej generacji
T15p G2-21A8 T15p drugiej generacji
X1 Extreme G4-20Y5 X1 Extreme 4. generacji
X1 Extreme G4-20Y6 X1 Extreme 4. generacji
|
| Wymagania sprzętowe | Wymagania sprzętowe
Obsługiwany system operacyjny
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 220 x 30 x 80 mm |
| Waga | 0.45 kg |
| Pozostałe parametry | PARAMETRY ELEKTRYCZNE
ŚRODOWISKO DZIAŁANIA
|