Lenovo Stacja dokująca ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock 40B00135EU (następca 40ANY230EU)
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lenovo
Kod produktu: 1_785620
Opis
Stacja dokująca ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock 40B00135EU (następca 40ANY230EU)
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
Porty we/wy 1 x RJ-45 (LAN)
Porty we/wy 1 x 3,5 mm minijack (Combo)
Porty we/wy 4 x USB 3.0 Type A
Porty we/wy 1 x HDMI Type A
Porty we/wy 2 x DisplayPort
Porty we/wy 1 x USB 3.0 Type C
Porty we/wy 2 x Thunderbolt 4
Dokowanie Thunderbolt 4
Pasuje do
  • P14s 2nd Generation-20VX MT 2021
  • P14s 2nd Generation-20VY MT 2021
  • P15s 2nd Generation-20W6 - P15s Gen 2
  • P15s 2nd Generation-20W7 - P15s Gen 2
  • T14 2nd Generation-20W0 MT 2021
  • T14 2nd Generation-20W1 MT 2021
  • T14 2nd Generation-20W2 MT 2021 HC
  • T14 2nd Generation-20W3 MT 2021 HC
  • T14s 2nd Generation-20WM - T14s Gen 2
  • T14s 2nd Generation-20WN - T14s Gen 2
  • T15 2nd Generation-20W4 - T15 Gen 2
  • T15 2nd Generation-20W5 - T15 Gen 2
  • X1 Carbon 9th Generation-20XW - X1 Carbon Gen 9
  • X1 Carbon 9th Generation-20XX - X1 Carbon Gen 9
  • X1 Nano-20UN MT 2020
  • X1 Nano-20UQ MT 2020
  • X1 Titanium G1-20QA MT 2020
  • X1 Titanium G1-20QB MT 2020
  • X1 Yoga 6th Generation-20XY - X1 Yoga Gen 6
  • X1 Yoga 6th Generation-20Y0 - X1 Yoga Gen 6
  • X12 Detachable 1st Generation-20UV MT 2020
  • X13 G2-20WK - X13 Gen 2
  • X13 G2-20WL - X13 Gen 2
  • X13 Yoga 2nd Generation-20W8 MT 2021
  • X13 Yoga 2nd Generation-20W9 MT 2021
Akcesoria w zestawie
  • Zasilacz 135W
  • Kabel Thunderbolt
Kolor Czarny
Wymiary
220 x 80 x 30 mm