Producenci
Lenovo Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)
Opis
Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)
ThinkPad Universal USB-C Dock to mile widziana innowacyjna stacja dokująca, która przenosi użytkowników poza tradycję i wkracza w królestwo nieograniczonego potencjału. Korzystaj z uniwersalnej kompatybilności z dynamicznym ładowaniem maksymalnie 100 W do notebooków, zautomatyzowanymi aktualizacjami oprogramowania układowego, plug-and-play na wyższym poziomie. Wszystko, czego oczekujesz od przyszłości dokowania, jest tutaj. Doskonale sprawdza się również w mieszanych środowiskach PC, dając użytkownikowi swobodę podłączania dowolnych notebooków zgodnych ze standardem przemysłowym USB.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 2 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Dokowanie | Tak |
| Pasuje do |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 171 x 80 x 31 mm |
| Waga | 340 g |