Lenovo Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
971.80
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lenovo
Kod produktu: 1_785619
Opis
Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)
ThinkPad Universal USB-C Dock to mile widziana innowacyjna stacja dokująca, która przenosi użytkowników poza tradycję i wkracza w królestwo nieograniczonego potencjału. Korzystaj z uniwersalnej kompatybilności z dynamicznym ładowaniem maksymalnie 100 W do notebooków, zautomatyzowanymi aktualizacjami oprogramowania układowego, plug-and-play na wyższym poziomie. Wszystko, czego oczekujesz od przyszłości dokowania, jest tutaj. Doskonale sprawdza się również w mieszanych środowiskach PC, dając użytkownikowi swobodę podłączania dowolnych notebooków zgodnych ze standardem przemysłowym USB.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
Porty we/wy 1 x HDMI Type A
Porty we/wy 2 x DisplayPort
Porty we/wy 1 x USB 3.0 Type C
Porty we/wy 2 x USB 2.0 Type A
Porty we/wy 3 x USB 3.0 Type A
Porty we/wy 1 x 3,5 mm minijack (Combo)
Dokowanie Tak
Pasuje do
  • Lenovo ThinkPad L13 Gen 2 21AC
  • Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY
  • Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 20W6, 20W7
  • Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 20W0, 20W1
  • Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 20T0, 20T1
  • Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 20WM, 20WN
  • Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 20U9, 20UA
  • Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW, 20XX
  • Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 1 20UN, 20UQ
  • Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 20QA, 20QB
  • Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 20UB, 20UC
  • Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 20XY, 20Y0
  • Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 20T2, 20T3
  • Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 20WK, 20WL
  • Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 20W8, 20W9
Akcesoria w zestawie
  • Uniwersalna Dock ThinkPad USB -C (40AY)
  • Zasilacz Think ThinkPad 90 W AC (wąska końcówka)
  • Kabel zasilający
  • Instrukcje
  • Kabel USB -C (1 metr; 30 cali)
Kolor Czarny
Wymiary
171 x 80 x 31 mm