Producenci
Lenovo Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Smart Dock 40B20135EU
Opis
Inteligentniejszy sposób pracy.
Zaprojektowana z myślą o zwiększeniu codziennej produktywności stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB -C Smart Dock to najnowocześniejsza stacja dokująca z nowej serii, która oferuje inteligentniejszy sposób pracy; będąca pomostem do bardziej inteligentnej przyszłości, oferuje bogaty zestaw portów danych, wyświetlania i zasilania, w tym uniwersalną kompatybilność z USB -C, zapewniając jednocześnie niesamowitą wydajność dla użytkowników komercyjnych i bezpieczne rozwiązanie do zarządzania oparte na chmurze dla menedżerów IT. A wszystko to dzięki platformie Microsoft Azure Sphere.
Najważniejsze funkcje:
- Jeden kabel do wszystkich Twoich potrzeb
Wydobądź więcej ze swojego dnia pracy, dodając ponad 11 możliwości rozbudowy za pomocą jednego kabla z szybkozłączką, aby uzyskać maksymalną wydajność. Rozwiń swój potencjał twórczy dzięki dostępowi do wielu monitorów 4K i błyskawicznemu transferowi danych przez USB -C i USB -A. Do tego szybkie ładowanie laptopów o mocy do 100 W, dzięki czemu możesz być zawsze naładowany energią.
- Uniwersalna kompatybilność Dock
Zwiększ wartość swojej inwestycji dzięki szerokiej kompatybilności stacji dokującej ThinkPad Universal USB -C Smart Dock . Obsługa zarówno Thunderbolt 3 i 4, USB 4 i USB -C oraz rozszerzona kompatybilność w środowisku Multi-OS;
- Usprawnione zarządzanie Dock
Uwolnij się od starego paradygmatu dokowania i usprawnij przepływ pracy zarządzania dzięki wielu innowacjom oszczędzającym czas. Dzięki ThinkPad Universal USB -C Smart Dock możesz zdalnie aktualizować oprogramowanie układowe bez podłączonego komputera, zdalnie zarządzać portami, przeprowadzać analizę danych, korzystać z narzędzi diagnostycznych i chronić swój system dzięki rozwiązaniu zabezpieczającemu Microsoft Azure Sphere.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty we/wy | 2 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 171 x 80 x 30 mm |
| Waga | 0.51 kg |
| Pozostałe parametry | 3 lata gwarancji |