Producenci
Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Tower 30GS000UPB W11Pro i7-13700/16GB/1TB/INT/vPro/1YR Premier Support
Opis
Dane techniczne
| Model | ThinkStation P3 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700, 16C (8P + 8E) / 24T, Max Turbo do 5,2 GHz, P-core 2,1 / 5,1 GHz, E-core 1,5 / 4,1 GHz, 30 MB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 6 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 415 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 13.61 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Intel vPro Enterprise z technologią Intel AMT 16 |
| Informacje o gwarancji |
|