Producenci
Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Tower 30GS004WPB W11Pro i9-13900K/2x32GB/2TB/RTXA4000 16GB/vPro/3YRS OS + 1YR Premier Support
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkStation P3 Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.8 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 32 |
| Liczba rdzeni | 24 |
| Cache L3 | 36 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9-13900K |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4400 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 2 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 6 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| Wysokość | 415 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 13.61 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |