Producenci
Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Ultra SFF i9-14900/2x32GB/1TB/RTX 4000 SFF 20GB/vPro/3YRS OS
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkStation P3 Ultra |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.8 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9-14900 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX 4000 Ada |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 20 GB |
| Porty wideo karty graficznej | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 202 mm |
| Szerokość | 87 mm |
| Głębokość | 223 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|