Producenci
Lenovo ThinkSmart One for Microsoft Team Rooms 3YRS OS
Opis
Dane techniczne
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Model | ThinkSmart One |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 1.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1145G7E |
| Intel vPro | Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 3 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 135 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 115 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 89 mm |
| Waga | 3.55 kg |
| System operacyjny | Windows 11 IoT Enterprise |
| Pozostałe parametry | Ekran: 10.1 cala, dotykowy |