Producenci
Lenovo Torba na laptopa T210 czarna 15.6 4X40T84061
Opis
Kompaktowa torba na laptopa Lenovo 15,6", otwierana od góry, jest idealna do pracy i szkoły. Została wykonana z trwałej tkaniny poliestrowej. Wyściełane wnętrze chroni notebooka i inne cenne przedmioty. Przednia kieszeń na zamek zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania. Całkowicie regulowany pasek na ramię gwarantuje wygodę podczas całodziennego użytkowania.
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 400 x 300 x 55 mm |
| Waga | 435 g |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 15.6" |