Producenci
Lenovo Ultrabook ThinkPad Carbon G11 21HM006QPB W11Pro i7-1355U/32GB/1TB/INT/LTE/14.0 2.8K/Deep Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
Dane techniczne
| Typ | Ultrabook |
| Model | ThinkPad Carbon G11 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1355U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Modem 5G |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | NFC |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 15.36 mm |
| Szerokość | 315.6 mm |
| Głębokość | 222.5 mm |
| Waga | 1.12 kg |