Producenci
Lenovo Ultrabook ThinkPad T14 G4 21HD009YPB W11Pro i7-1360P/16GB/1TB/MX550 4GB/14.0 WUXGA/Thunder Balck/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
ThinkPad T14 Gen 4 (14, Intel)
- Potężne urządzenie z wieloma opcjami konfiguracji
- 14-calowy biznesowy laptop
- Wysoce konfigurowalne urządzenie z naciskiem na bezpieczeństwo i szybkość
- Stworzony z myślą o środowisku dzięki zastosowaniu materiałów pochodzących z recyklingu, opakowania bez plastiku i zredukowanej emisji CO2 podczas procesu produkcji
- Błyskawiczna pamięć operacyjna, pamięć masowa i obsługa, w tym opcjonalna łączność 4G LTE
- Obsługa do 4 niezależnych monitorów
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Ultrabook |
| Model | ThinkPad T14 Gen 4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1360P |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce MX550 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | Model with 16GB LPDDR5x: 16GB soldered memory, not upgradable |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 52.5 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17.9 mm |
| Szerokość | 317.7 mm |
| Głębokość | 226.9 mm |
| Waga | 1.42 kg |